- Peri Kızı Güzelliğinde Kız Oyunları Oyna ve Peri Giydirme Oyunu Oyna
Oyun Oyna

Oyun
Kategoriler
UYE
Son Yorumlar
Perikizi.Net oyun sitemiz Kullanım koşulları ve Hükümleri
Kullanım koşulları ve Hükümleri
1. Perikizi.Net Flash oyunları sitemizde yer alan her türlü bilgilerin doğruluğu, eksik olması, yeterliliği ve güncellenmek zorunda olduğu hiçbir şekilde garanti ve taahhüt edilmemektedir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız hiçbir şekilde ön ihbara veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu hizmetlerini ve bu hizmetlere bağlı bilgileri değiştirebilir/düzeltebilir veya çıkarabilir. Sitemiz hizmetlerinin hatasız olması için her türlü tedbirleri almıştır. Sitemizde mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

2. Sitemize erişim konusunda, sitemizde yer alan bilgilerin veya hizmetlerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımında kaynaklanan, doğrudan veya dolaylı, maddi veya manevi, menfi veya müsbet velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Perikizi.Net isim hak sahibi, yöneticileri, admin veya editörleri, sitemizde yer alan bilgiler veya hizmetleri hazırlayan kişi ya da kişiler kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3. Sitenin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Bu toplanan bilgiler istatistik amaçlı olarak tutulmaktadır.

4. Sitemiz kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üye olanların kişisel bilgilerini kullanabilir.

5. Perikizi.Net Flash oyun sitemiz virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, Perikizi.Net Flash oyun sitemize girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

6. Perikizi.Net Flash oyun sitesi, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Perikizi.Net web sitesi ’ nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

7. Sitemizin kullanım koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

8. Perikizi.Net Flash oyun sitesini kullanan her kullanıcı 13 yaşın üzerinde olduğunu, 13 yaşın altında iseniz doğrudan bir ebeveyn ya da yasal bir velinin size eşlik ettiğini onaylamış sayılırsınız. 13 yaşın altındaysanız size doğrudan ebeveyn ya da yasal veli eşlik etmesini sağlamak zorundasınız. Perikizi.Net Flash oyun sitesi herhangi bir üçüncü şahıs, içerik sağlayıcı veya onların ilgili temsilcileri hiçbir koşul altında, 13 yaşın altındaki kullanıcıların sitemizi kullanımı veya kullanamamasından doğacak doğrudan veya dolaylı, önemsiz, özel veya risk sebebiyle oluşan hasarlardan, söz konusu taraf bu olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsa dahi sitemiz sorumlu tutulamaz.

9. Perikizi.Net Flash oyun sitesindeki pek çok oyunun fikri mülkiyet hakları bize aittir. Bazı oyunlar için tarafımızca bilinen telif hakkı sahiplerinden gerekli izinleri almış bulunmaktayız. Bazı oyunlar için telif hakkı bilgileri bulunmamaktadır ya da internet üzerinden genel olarak kullanılmaları nedeniyle, bu bilgi artık elde edilememektedir. Bazı oyunlar ancak özel koşullar kapsamında ve birtakım kısıtlamalara tabi olarak kullanılabilmektedir. Perikizi.Net Flash oyun sitesi bu tür kısıtlamalara uymaktadır. Oyunların kaynak kodlarında herhangi bir değişiklik yapmamaktayız. Örneğin; hazırlayanlara ilişkin bilgiler, markalar, materyeller ya da web sitelerine yapılan referanslar değiştirilmemektedir. Herhangi bir oyunun yapımcısı, oyunun kendisine ait olduğunu kanıtladığı takdirde isterse sitemizden oyunu tamamen kaldırılır veya silinir. Oyun yapımcısı bizlere info@perikizi.net web mailimiz üzerinden ulaşabilir. Tarafımızca en geç (1) bir hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.

10. Perikizi.Net Flash oyun sitemize, ‘Türkiye Cumhuriyeti’ dışında kullanıma uygun veya erişilebilir olduğuna dair bir beyanımız bulunmamaktadır. Sitemizin içeriği yasadışı olduğu bölge veya ülkelerde erişimi sağlamak yasaktır, sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemize ‘Türkiye Cumhuriyeti’ dışında herhangi bölge veya ülkeden erişim sağlıyorsanız, bunu kendi inisiyatifiniz de yapabilirsiniz ve yerel yasalarınıza uymakla mükellef olursunuz.

11. Sitemizin kullanımından doğan veya kullanım koşullarına ilişkin veya web sitemiz ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda ‘Sakarya Mahkemeleri’ yetkilidir.

12. Perikizi.Net Flash oyun sitesi Kullanım Koşullarını ya da sitemizle ilgili olarak belirtilen diğer kuralları veya kılavuzları ihlal etmeniz durumunda, Perikizi.Net Flash oyun sitesini kullanma hakkınız otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca, hangi nedenle olursa olsun sitemizin tamamına veya bir bölümüne olan erişiminizi bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutmaktayız.

13. Perikizi.Net Flash oyun sitemizi ziyaret eden ya da üye olan herkes yukarıdaki bu ‘Kullanım koşulları ve Hükümleri’ni kabul etmiş sayılırsınız.

14. Perikizi.Net Flash oyun sitesi Kullanım koşulları ve Hükümleri, Reklam ve Gizlilik Politikasını değiştirme/düzeltme/silme ve saklı tutma hakkına sahiptir.